OPINION Interior

Specjalizujemy się w kompleksowym tworzeniu wnętrz. Realizujemy spersonalizowane projekty niemal we wszystkich obiektach – od projektu, przez produkcję materiałów dekoracyjnych, po realizację.

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego designu i możliwości zaaranżowania przestrzeni w pełni zgodnie z Państwa pomysłami. Nasza technologia i nasze doświadczenie pozwolą stworzyć elementy dekoracyjne z każdym wzorem i niemal w każdym kształcie.

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu grafiki, przez produkcję, po montaż spersonalizowanych elementów dekoracyjnych, w tym m.in.:

  • ścian – tapety, folie i tkaniny ścienne, folie do dekoracji i grafik;
    przeszkleń – folie do dekoracji szkła (one way vision, piaskowane, mrożone);
  • podłóg – wykładziny podłogowe z nadrukiem i możliwością wycinania kształtów, naklejki podłogowe;
  • elementów dekoracyjnych – obrazy, przepierzenia, ścianki, pufy, poduchy, podświetlane elementy dekoracyjne;
  • dekoracyjnych elementów akustycznych.

Wszystkie powyższe produkty oferujemy w indywidualnym wzornictwie i z spersonalizowaną grafiką, pozwalającymi przełożyć wizje i pomysły bezpośrednio na wystrój wnętrz. Korzystając z naszej oferty, nie muszą Państwo zajmować się szczegółami, zrobią to nasi eksperci.

Wypracowany przez nas system działania pozwala nam szybko i sprawnie, z zachowaniem wysokiej jakości, realizować zlecenia w całej Polsce. Nasz zespół pasjonatów i profesjonalistów z branży pozostaje do Państwa dyspozycji służąc swoją wiedzą i szukając najlepszych rozwiązań dla Państwa potrzeb 
i oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Biuro

Dzięki spersonalizowanym dekoracjom, które są w naszej ofercie dajemy możliwość przekształcenia wizji w rzeczywistość i stworzenia własnej koncepcji idealnego biura. Nowoczesne biuro spełnia nie tylko standardowe oczekiwania takie jak: ergonomia miejsc pracy, dobór materiałów czy estetyka, ale również cechuje się elastycznością, pozwalającą na natychmiastowe modyfikacje i kreatywnością wyzwalającą potencjał pracowników. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów i ich pracowników profesjonalny zespół zapewni pełne wsparcie i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania dla Państwa przestrzeni biurowej, sal konferencyjnych i szkoleniowych, czy dedykowanych pokoi pracowniczych. Nasza oferta usług dodatkowych obejmuje zarówno dobór grafiki, wymiarowanie, produkcję, transport i montaż.

W wizualizacjach wnętrz biurowych wykorzystano produkty takie jak

Hotel i SPA

Oryginalny design, nieformalna atmosfera, storytelling czy indywidualizm składające się na nowe trendy w branży hotelarskiej są dodatkowymi argumentami  do zastosowania spersonalizowanych rozwiązań dekoracyjnych. Indywidualne podejście do wystroju wnętrz zachęci gości do skorzystania z Państwa obiektu w celach wypoczynkowych i zawodowych. 
W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku, nasz profesjonalny zespół zapewni pełne wsparcie i zapewni najlepsze rozwiązania dla Państwa przestrzeni hotelowej. Nasza oferta usług dodatkowych obejmuje zarówno dobór grafiki, wymiarowanie, produkcję, transport i montaż.

W wizualizacjach przestrzeni hotelowych wykorzystano produkty takie jak

Restauracje i kawiarnie

Różnorodne i indywidualne dekoracje wnętrz restauracji czy kawiarni, misterne dopracowanie każdego szczegółu stworzy kameralną atmosferę i doskonałe miejsce spotkań dla klientów lubiących spędzać czas przy posiłku. W odpowiedzi na potrzeby Państwa klientów nasz profesjonalny zespół  zapewni pełne wsparcie i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania. Nasza oferta usług dodatkowych obejmuje zarówno dobór grafiki, wymiarowanie, produkcję, transport i montaż.

W wizualizacjach kawiarni i restauracji wykorzystano produkty takie jak

Sieci punktów rozrywki

Dzięki spersonalizowanym drukowanym dekoracjom można wykreować własną tożsamość i zachować oryginalność w aranżacji przestrzeni rozrywkowych,  która pozwoli nam wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnie klientów. Wyposażenie sieci klubów rozrywki w tego rodzaju atrybuty sprawi, że klienci poczują się swobodnie, ale także sprzyjać będzie nawiązywaniu relacji pomiędzy użytkownikami, a w konsekwencji budowaniu klubowej społeczności, a to z kolei przekłada się na lojalność klientów, którzy będą promować Państwa klub na swoich blogach i profilach społecznościowych, spełniające najnowocześniejsze standardy.

W wizualizacji sieci punktów rozrywki wykorzystano produkty takie jak

Obiekty opieki zdrowotnej

W ośrodkach opieki zdrowotnej jednymi z najbardziej pożądanych cech wnętrz jest zapewnienie prywatności, komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Wykorzystanie spersonalizowanych dekoracji o różnej przezierności zapewnia pacjentom tak potrzebną dyskrecję. Ponadto przyjemne, estetyczne wnętrze korzystnie oddziałuje na samopoczucie pacjentów oraz ich szybszy powrót do zdrowia, a personel medyczny ma możliwość monitorowania pacjentów bez naruszania ich prywatności i godności. Zastosowania różnokolorowych dekoracji w salach dziecięcych może uczynić pobyt małych pacjentów bardziej przyjemnym oraz komfortowym.

W wizualizacji obiektów opieki zdrowotnej wykorzystano produkty takie jak

Instytucje kultury

W obiektach dedykowanych kulturze i edukacji podkreślamy nierozłączne od architektury walory wizualne stanowiące o jakości budynków, wnętrz i otoczenia oraz emocje bliskie człowiekowi. Możemy wywoływać je między innymi poprzez zmienność stosowanych dekoracji i rozwiązań jako spójne źródło czerpania radości i nawiązywania autentycznej relacji z otoczeniem, sztuką i kulturą.

W wizualizacji przestrzeni kultury wykorzystano produkty takie jak

Karty produktów