O Nas

25 lat doświadczenia
w zakresie komunikacji wizualnej.

Od ponad 25 lat zapewniamy naszym partnerom kompleksową usługę w zakresie komunikacji wizualnej.
około 200 pasjonatów zaangażowanych w pracę nad prowadzonymi przez nas projektami gwarantuje szybkie i profesjonalne działanie.
Posiadamy własną drukarnię, szwalnię i magazyn. W terenie operuje sieć ekip montażowych wyspecjalizowanych w wyklejaniu billboardów, witryn, dekoracji i brandingu wnętrz sklepów, hoteli, biur, restauracji.
Projektujemy, produkujemy dobierając odpowiednie materiały i technologie, instalujemy w terenie wreszcie zapewniamy usługi serwisowe naszych realizacji.

Rozumiemy biznes naszych klientów. Potrafimy odpowiedzieć na specyficzne potrzeby różnych branż, z którymi współpracujemy, dzięki czemu w realny sposób wzmacniamy przewagę konkurencyjną naszych Partnerów Biznesowych.

1
Współpracowników
1
Zrealizownych projektów
1 lat
Doświadczenia

O jakości naszej pracy  świadczą wieloletnie kontrakty.

Zasięg działań

Nasze wartości

To od klienta wszystko się zaczyna. Dlatego skupiamy się na jego potrzebach by jak najlepiej sprostać wymaganiom. Każdego dnia dokładamy starań by lepiej zrozumieć naszych klientów i odnaleźć sposoby na jeszcze doskonalsze odzwierciedlenie ich potrzeb w naszej ofercie. Tworzymy z naszymi klientami symbiozę dzięki której rozwijamy się razem.

Każdego dnia wszyscy ludzie tworzący Opinion wykonują swoje zadania z pełnym zaangażowaniem i uwagą. Każdy z nas to ekspert w swoim wycinku zadań tworzących wartość dla klienta i organizacji. Razem tworzymy zespół zdolny zrealizować każdy projekt.

To co nas napędza każdego dnia to chęć nieustannego rozwoju i samorealizacji. Dzieje się tak, bo lubimy nasza pracę. Każdy z nas rozwija swoje kompetencje a tym samym udoskonalamy funkcjonowanie każdego elementu naszej organizacji. Dzięki temu robimy rzeczy coraz lepiej, dajemy naszym klientom coraz lepsze produkty i usługi, osiągamy wyższe wyniki i odkrywamy nowe możliwości.

Energia i radość płynące ze wspólnie realizowanych zadań to źródła naszej satysfakcji. Mamy ten przywilej, że środowisko w którym pracujemy, nasi klienci oraz potencjał naszego zespołu pozwalają nam to osiągnąć. Wierzymy w to, że dzięki naszej energii, otwartym umysłom oraz profesjonalizmowi możemy osiągnąć nasze cele oraz pełną satysfakcję naszych klientów.