Magazyn firmowy Opinion o tematyce
    PRINTED INTERIOR DECORATION wyd. 6

 

NON WOVEN CARPET

Przedstawiamy Państwu kolejny produkt z kategorii dekoracje podłogowe – NON WOVEN CARPET. Jest to rozwiązanie oferujące wielkoformatowe, niestandardowe grafiki lub plotowane kształty.
Stosowane do spersonalizowania środowiska pracy, krótkookresowych prezentacji w aranżacji wnętrz jako dekoracja czy nośnik reklamowy. 

Wykładzina z możliwością dowolnego zadruku. Dedykowana do ekspozycji krótkookresowych. Podstawowym materiałem jest czysty, nietkany poliester z antypoślizgowym podkładem gumowym. Drukowany w procesie kolorowej sublimacji z zastosowaniem ekologicznych atramentów wodnych, certyfikowanymi przez OEKO-TEX 100, które dają doskonałe, żywe kolory. Dzięki możliwości wydruku najróżniejszych grafik oraz obrazów na podłogę, masz szerokie możliwości uatrakcyjnienia przestrzeni.

Czy wyobrażasz sobie premierę filmu bez czerwonego dywanu?
My też nie! 🙂 Ten ekologiczny i przyjazny dla środowiska produkt świetnie sprawdza się jako wykładzina wystawowa / eventowa. Będzie doskonałym uzupełnieniem na imprezach z okazji otwarcia nowych lokali czy showroomów. 

Non-woven carpet to nie tylko dekoracja podłogi. Świetnie się sprawdzi również jako produkty POS, gry planszowe czy personalizowane maty na barach czy stołach mogą być przykuwającym wzrok detalem Twojego wnętrza.

Dane techniczne: 
– materiał: 100% PET
– waga: 900g/mkw
– szerokość: 1,5 m
– gwarancja: 6 miesięcy

          Bądź eko!

   W przypadku druków wielkoformatowych poliester może zastąpić materiały zawierające PVC.

         Zalety poliestru:

– ekologiczny proces produkcji
– nadaje się do recyclingu
– lekki i elastyczny
– tańszy transport ze względu na wagę oraz wymiary (wpływa to na redukcję emisji CO2 do atmosfery)
– ekologiczny proces drukowania 

 

Produkty oznaczone tymi symbolami są w pełni ekologiczne to znaczy, że w całym procesie produkcji nie są używane żadne szkodliwe substancje.

Poliester, jako włókno syntetyczne, podlega w 100% recyklingowi (również materiały zadrukowane metodą sublimacji). Jednym z certyfikatów spełniającym najwyższe wymagania ekologiczne jest OEKO-TEX  standard 100. Certyfikat ten, jest przyznawany produktom, które na 100 parametrów istotnych dla zdrowia uzyskało pozytywny wynik. Farby używane do barwienia tkanin są oparte na wodzie, parafinie i naturalnych pigmentach. Dzięki temu, nasze tusze również posiadają certyfikat OEKO-TEX standard 100.