Opinion Interior wyd. 5-te.

Magazyn firmowy Opinion o tematyce

PRINTED INTERIOR DECORATION wyd. 5-te.

DotCor® rewolucja w świecie tekstyliów w dekoracji wnętrz, targów i eventów, komunikacji wizualnej!

DotCor® to przyjazny dla środowiska materiał tekstylny, drukowany dowolnym rodzajem druku z warstwą specjalnego kleju, który umożliwia aplikacje na różne powierzchnie (ściany, metal, drewno, szkło, płyty meblowe, tworzywa sztuczne i wiele innych) bez potrzeby użycia narzędzi. Co najciekawsze, można go łatwo usunąć z powierzchni bez konieczności czyszczenia i bez użycia narzędzi. Materiał ten rewolucjonizuje proces zmiany wystroju wnętrz (tymczasowy lub długoterminowy), pozwalając na ekspozycje grafik bez konieczności przygotowania ścian, skomplikowanego montażu, pozwalając na błyskawiczną zmianę aranżacji wnętrza.

Krótka informacja na temat aplikacji:
Po odklejeniu papieru ochronnego przyklejcie próbkę na dowolna powierzchnię: ściana, drewno, plastik, szkoło, laminaty meblowe itp. Materiał wystarczy przyłożyć i wygładzić ręką. Można go wielokrotnie przyklejać i  odklejać bez niszczenia powierzchni, śladów po kleju itp. Bardzo dobrze spisuje się również w sytuacji gdy powierzchnia nie jest gładką ścianą i występują załamania, jak np. futryny drzwi, narożniki, wnęki itp. Wystarczy dobrze spasować miejsce zagięcia i cieszyć się idealnie przylegającym wydrukiem.

Przetestujcie też to!
Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek oraz testów pokazujących jak niezwykły jest DotCor®
Ściągnijcie papier ochronny jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. Przyklejcie DotCor® do ściany. Odklejcie go teraz i zemnijcie w dłoni w kulkę. Zlepił się i jest pomięty, prawda? Gdyby to była tapeta, folia, to pewnie nadawałaby się już tylko do wyrzucenia. DotCor® i z tym sobie poradzi. Rozprostujcie materiał rozklejając posklejane fragmenty, delikatnie naciągnijcie wzdłuż krawędzi tak by się rozprostował. Naklejcie na ścianę i wygładźcie dłonią. Nieźle prawda? Zauważcie proszę, że na wydruku nie ma śladów zagięć czy kruszenia się farby. To otwiera zupełnie nowe możliwości. Już nie trzeba być doświadczonym ekspertem od wyklejania by poradzić sobie z aplikacją wydruku nawet w ogromnych brytach.

Czy wiecie, że:
Dzięki specjalnej technologii DotCor® to materiał w którym wyeliminowano w 100% problem pęcherzyków powietrza? Ewentualne bąble błyskawicznie znikają dzięki przepuszczalności tkaniny oraz specjalnej strukturze kleju.

Jakie są główne zastosowania:
– wnętrza sklepów, biur, mieszkań: dowolny nadruk i aranżacja wnętrza czasowa lub stała, doskonała jakość, łatwość wymiany, banalny montaż nie wymagający specjalistów;
– w przypadku sklepów to również możliwość rezygnacji z ram aluminiowych: ten dekor wygląda świetnie po prostu na ścianie – bez zmarszczek i trudnej aplikacji. Dowolny format i kształt.
– stoiska targowe: zero problemów z aplikacją, szybki montaż bez narzędzi, szybki demontaż bez niszczenia podłoża, co szczególnie ważne dla wielokrotnie używanych systemów typu OctaNorm i podobnych
– każde inne zastosowanie

Technologia DotCor® umożliwia:
– Szybką aplikację na różnych powierzchniach.
– Wielokrotne przyklejanie i odklejanie.
– Możliwość wydruku dowolnego projektu.
– Klejenie na metal, szkło, drewno, kamień, tworzywa sztuczne, płyty meblowe, różnego rodzaju ściany etc.

DotCor®:
– Produkt gotowy do bezpośredniego użycia.
– Nie wymaga dodatkowych narzędzi przy montażu.
– Produkt wolny od substancji szkodliwych.
– Lekki, trwały i odporny na rozerwanie i ścieranie

DANE TECHNICZNE

Waga:

210 g/m2

Czas ekspozycji:

do 12 miesięcy ekspozycji wewnątrz przy zachowaniu warunków eksploatacji

Materiał:

100 % poliester

Certyfikat:

OEKO – TEX Standard 100 (tkanina i tusze)

Rodzaj druku:

sublimacja

Wymiary:

do szerokości 315 cm (możliwość dzielenia na bryty)

WARUNKI EKSPLOATACJI:

Temperatura pokojowa

14 – 30 stopni C

Wilgotność

do 60 %

Raz jeszcze dziękujemy za zainteresowanie. Zachęcamy do zabawy, zamawiania próbek i testowania.

Pytania, zamówienia? Prosimy o kontakt.