Opinion Interior wyd. 1-sze.

Magazyn firmowy Opinion o tematyce

PRINTED INTERIOR DECORATION wyd.1-sze

Szanowni Państwo,
Cieszymy się, że możemy oddać w Państwa ręce nasz newsletter. Opinion Sp. z o.o. od ponad roku intensywnie rozwija dział PID (Printed Interior Decoration), który zajmuje się realizacją personalizowanych, absolutnie wyjątkowych wnętrz komercyjnych i przestrzeni użyteczności publicznej. Rozwijając nasz nowy dział odbywamy wiele spotkań, nawiązujemy ciekawe znajomości, obserwujemy trendy. Postanowiliśmy z Państwem dzielić się naszymi inspiracjami i obserwacjami. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo zostać naszymi subskrybentami 🙂

W każdym wydaniu newslettera znajdziecie Państwo trzy kategorie informacji. Pierwszą z nich będzie relacja dotycząca jednej z realizacji. Przygotowując materiały do kolejnych wydać staramy się wybrać takie informacje, które będą dla Państwa ciekawą inspiracją. Czasami opiszemy całą realizację, innym razem detal, bądź techniki wykonania. Prosimy, piszcie do nas na mail podany w stopce, gdy tylko poczujecie potrzebę uzyskania większej ilości informacji nt opisywanych tematów.
W najbliższym numerze pokażemy Wam ostatnie aranżacje biur IT Silesia Business Park.

Kategoria druga, to dział w którym przybliżymy Państwu jeden z wybranych produktów lub usług, dzięki którym możecie Państwo odmienić swoje przestrzenie biurowe, obiekty użyteczności publicznej, a także przestrzenie o specjalnym przeznaczeniu jak szpitale, kina, hotele, restauracje itp. W kategorii tej, chcemy Państwu prezentować rozwiązania oraz wyjaśniać jak wpływają na daną przestrzeń, jaki dadzą efekt końcowy.
Już teraz zachęcamy do pobrania katalogu Opinion Interior, przycisk do pobrania PDF-a znajduje się w stopce tego maila.

Kwintesencją naszego newslettera będzie kategoria trzecia, czyli INSPIRACJE. Tu opowiemy Państwu o obecnych trendach, o tym jakie znaczenie ma dana forma lub wzór i skąd się wzięły. Pokażemy relacje z targów, skupiając się na tym by pokazać ciekawe nowinki rynkowe.
Opowiemy o sztuce, która wkracza do architektury wnętrz, wnętrzach które stają się sztuką. Opowiemy o ludziach, bez których te wnętrza by nie powstały, a także ludziach dla których one powstają. Inspiracje, to będzie wasz ulubiony dział 😉
W najbliższym wydaniu relacja z konferencji Property Forum 2018!