Zadaj pytanie doradcy

Zadaj pytanie doradcy

* pola obowiązkowe

Kariera w Opinion

Opinion aspiruje do miana pracodawcy z wyboru.  Budujemy naszą ofertę dla Pracowników w oparciu o możliwość ciągłego rozwoju kompetencji, odkrywania ich talentów i realizowania ścieżki kariery w ramach awansu wewnętrznego .
Tworzymy naszą kulturę organizacyjną realizując na co dzień nasze wartości, wprowadzając innowacyjne rozwiązania i doskonaląc sposoby działania.

Lubimy naszą firmę i zapewniamy w niej przyjazne warunki pracy. Dbamy o bezpieczne środowisko pracy i miłe otoczenie.         W naszej kuchni zawsze napijesz się dobrej kawy i odpoczniesz w leśnej scenerii. Z pewnością zachwyci Cię także piękny teren zielony wokół naszej firmy.
Chcemy, aby każdy Pracownik mógł w Opinion wykorzystać wszystkie swoje możliwości, dlatego stwarzamy naszym Pracownikom możliwość stałego rozwoju ich kompetencji i pracy w zespole ekspertów.

W Opinion promujemy różnorodność i jednocześnie dbamy o takie same warunki pracy i rozwoju dla wszystkich Pracowników.
Pracownicy Opinion otrzymują na bieżąco informacje o swoich wynikach podczas rozmów z przełożonymi oraz dzięki systemowi oceny pracowniczej. Ich wyniki nagradzamy systemem bonusowym.

Na co dzień wspólnie świętujemy sukcesy i cieszymy się z ważnych wydarzeń w życiu naszych Pracowników.

 

Jesteśmy członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Promujemy dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzymy standardy w tym zakresie.

Ważna jest dla nas dbałość o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w procesie rekrutacji (Candidate Experience)

 


Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013